Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Żory

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Żory

Potrzebujesz firmy oferującej złomowanie pojazdów w Żorach? Spełnimy Twoje oczekiwania!

Jesteśmy już na rynku od kilkunastu lat. Już od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, a także poprawę umiejętności obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad szybkim skupem samochodów i lubimy swoją pracę. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Czekamy na Twój kontakt!
Zapraszamy do kontaktu: 889-234-445
Pracujemy: pon-pt od 9 do 16
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Potrzebujesz firmy, która szybko odkupi Twój pojazd? Dobrze by było, aby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd i szybko go przewiozła na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasz auto złom to doświadczenie oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy wiele usług, a głównie szybkość działania i sowitą kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym pojazdem? Zależy Ci na czasie oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz mógł wyrejestrować samochód aby przestać płacić za niego składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup aut w Żorach?

  1. Zadzwoń do nas pod numer 889-234-445, opowiedz co masz do zezłomowania. Nasz pracownik zaoferuje cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za ten pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym zjawimy się po Twój pojazd. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po pojazd.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym dniu i godzinie zjawimy się naszą lawetą po umówiony samochód, który chcesz zezłomować. Dla nas bez różnicy, czy pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety wyposażone są w płyty najazdowe i wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, jak i wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Gdy samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Przetransportowanie samochodu na złomowisko. To tyle! Właśnie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś pieniądze. W tym momencie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu samochód zostanie rozładowany oraz trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Żory oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym zajmuje się nasza firma?

  • złomowanie aut
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • skup samochodów
  • prosta wycena

Funkcjonujemy wydajnie i sprawnie w branży złomowania aut.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie auta powypadkowego Bieruń, złomowanie auta powypadkowego Lędziny, skup auta osobowego Radlin, złomowanie osobówki Myszków, skup maszyny rolnej Knurów, złomowanie osobówki Jaworzno, złomowanie auta powypadkowego Czerwionka-Leszczyny, skup ciągnika rolnego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu Żywiec, złomowanie maszyny rolnej Racibórz, skup auta osobowego Wisła, złomowanie samochodu powypadkowego Świętochłowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Chorzów, skup ciężarówki Gliwice, złomowanie pojazdu osobowego Ustroń, złomowanie pojazdu powypadkowego Wodzisław Śląski, złomowanie ciężarówki Pszów, złomowanie samochodu ciężarowego Rybnik, złomowanie samochodu ciężarowego Rydułtowy

Doinformuj się

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie oferty naszej firmy

Czy zapewniacie transport auta na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Kto mógłby odkupić mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Niezależnie czy jeździ na własnych kołach, czy też nie. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Ustaloną wcześniej kwotę wypłacamy od razu po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie powinienem zezłomować moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445