Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Zabrze

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Zabrze

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Zabrzu? Dobrze się składa.

Jesteśmy na rynku od ponad10 lat. Od samego początku działalności naszej firmy stawiamy na ciągły rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się skupem oraz złomowaniem samochodów i lubimy to co robimy. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Potrzebujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd oraz szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to wiele doświadczenia i profesjonalna stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym oferujemy wiele usług, a głównie szybkość działania i atrakcyjną gotówkę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Planujesz pozbyć się zepsutego samochodu? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować samochód aby przestać płacić za niego składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Zabrzu!

  1. Zadzwoń pod numer +48889234445, powiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Zaoferujemy cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za samochód. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym możemy się po niego zjawić. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, rezerwujemy termin przyjedziemy z lawetą po pojazd na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W wyznaczonym terminie i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po pojazd, który zamierzasz sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, czy pojazd nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety które oferują płyty najazdowe oraz wciągarki. Damy radę również z dużym gabarytem pojazdów, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę sprzedaży pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Gdy samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Transport pojazdu na miejsce. To tyle! Właśnie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś pieniądze. W tym momencie nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku samochód zostanie wypakowany i trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Poszukujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut?
Rozwiejemy wszelkie wątpliwości: 889 234 445
Pracujemy: pon-pt od 9tej do 16tej
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Zabrze oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Co oferuje Skup Aut Gotówka?

  • oferujemy konkurencyjne ceny za samochody
  • złomowanie samochodów
  • skup samochodów
  • łatwy kontakt

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości napisz lub zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Kłobuck, złomowanie auta powypadkowego Czerwionka-Leszczyny, złomowanie samochodu ciężarowego Wojkowice, złomowanie osobówki Mysłowice, złomowanie samochodu ciężarowego Lubliniec, złomowanie samochodu ciężarowego Siemianowice, złomowanie samochodu Cieszyn, złomowanie samochodu powypadkowego Rydułtowy, skup maszyny rolnej Radzionków, skup samochodu ciężarowego Piekary Śląskie, skup auta osobowego Bieruń, złomowanie pojazdu powypadkowego Chorzów, złomowanie samochodu powypadkowego Ruda Śląska, skup pojazdu osobowego Częstochowa, złomowanie pojazdu powypadkowego Gliwice, złomowanie samochodu powypadkowego Wodzisław Śląski, skup maszyny rolnej Radlin, złomowanie osobówki Myszków, złomowanie ciągnika rolnego Świętochłowice

Zobacz co warto wiedzieć!

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy zapewniacie transport pojazdu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Niezależnie czy porusza się na własnych kołach, czy też nie. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma zaoferuje mi najwięcej za moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445