Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Wodzisław Śląski

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Wodzisław Śląski

Szukasz firmy zajmującej się skupem aut w Wodzisławiu Śląskim? Nasza firma powstała z myslą o Tobie!

Istniejemy na rynku polskim od ponad dziesięciu lat. Od samego początku naszej działalności stawiamy na rozwój i doskonalenie umiejętności obsługi naszych klientów. Naszą pracę (zajmujemy się szybkim skupem pojazdów) wykonujemy z zaangażowaniem i dbałością o dotrzymane terminy. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie samochodu.
Zadzwoń teraz: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Napisz: pawel@nmsilesia.pl

Poszukujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd i samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy szereg usług, ale głównie szybkość działania i sowitą gotówkę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Planujesz pozbyć się zepsutego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować samochód aby przestać płacić za niego składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Wodzisławiu Śląskim!

  1. Zadzwoń do nas pod numer +48 889 234 445, powiedz jaki samochód chcesz zezłomować. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy zaoferować za samochód. Potwierdzimy również termin, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, rezerwujemy datę przyjazdu lawety po samochód na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym terminie oraz godzinie nasze auto laweta przyjedzie po wskazany samochód, który chcesz nam sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeżeli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety które oferują płyty najazdowe oraz silne wciągarki. Radzimy sobie również z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik wypełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, również niezwłocznie wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Gdy samochód przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Przetransportowanie pojazdu na miejsce. Gratulujemy! W tej chwili sprzedałeś nam swój pojazd. Obecnie nasza firma zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu zostanie rozładowany oraz pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Działamy na terenie

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Wodzisław Śląski oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Co oferuje Skup Aut Gotówka?

  • oferujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • złomowanie aut
  • skupujemy osobówki

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży skupu samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie osobówki Wodzisław Śląski, skup ciągnika rolnego Siemianowice, złomowanie samochodu osobowego Czeladź, złomowanie ciężarówki Zawiercie, skup ciężarówki Blachownia, złomowanie samochodu powypadkowego Knurów, złomowanie pojazdu osobowego Bytom, złomowanie ciężarówki Pszczyna, złomowanie samochodu powypadkowego Żory, skup samochodu osobowego Dąbrowa Górnicza, złomowanie samochodu ciężarowego Mikołów, złomowanie auta powypadkowego Myszków, złomowanie samochodu osobowego Wisła, złomowanie samochodu powypadkowego Piekary Śląskie, złomowanie samochodu powypadkowego Jaworzno, złomowanie pojazdu powypadkowego Skoczów, skup pojazdu osobowego Mysłowice, skup maszyny rolnej Gliwice, złomowanie ciągnika rolnego Łaziska Górne

Często zadawane pytania

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy jestem zmuszony dowieźć auto?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy auto. Niezależnie czy jeździ na własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie najlepiej zezłomować mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445