Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Tychy

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Tychy

Skup aut w Tychach? Możemy Ci pomóc!

Działamy w branży skupu pojazdów od 2011 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klientów. Na co dzień pracujemy nad opłacalnym skupem oraz złomowaniem samochodów i lubimy swoją pracę. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Poszukujesz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi lub zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko oraz samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to wiele lat doświadczenia i nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy szereg usług, ale przede wszystkim krótki czas wykonywania usług i godną kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Planujesz się pozbyć niesprawnego samochodu? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować swój pojazd aby przestać płacić za niego ubezpieczenie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Tychach!

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889234445, opowiedz jaki samochód chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić Ci cenę, którą gwarantujemy zapłacić za ten pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym przyjedziemy po niego. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, rezerwujemy termin przyjedziemy z lawetą po pojazd.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym terminie i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po umówiony samochód, który chcesz nam sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeżeli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety zawierające płyty najazdowe oraz silne wciągarki. Poradzimy sobie zarówno z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę kupna pojazdu, jak i wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. W przypadku gdy pojazd przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transport samochodu na miejsce. To wszystko! Właśnie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś pieniądze. Teraz nasz pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Na miejscu pojazd zostanie wypakowany i trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Tychy oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym się zajmujemy?

  • złomowanie aut
  • gwarantujemy konkurencyjne ceny za samochody
  • skup aut

Funkcjonujemy wydajnie i sprawnie w branży skupu aut.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Śląskie, skup ciągnika rolnego Dąbrowa Górnicza, złomowanie auta powypadkowego Radzionków, złomowanie auta powypadkowego Tychy, złomowanie samochodu powypadkowego Lubliniec, złomowanie ciągnika rolnego Wojkowice, skup samochodu osobowego Siemianowice, skup ciągnika rolnego Ruda Śląska, złomowanie samochodu powypadkowego Łaziska Górne, złomowanie samochodu Ustroń, skup auta osobowego Pszczyna, złomowanie osobówki Radlin, złomowanie ciężarówki Jaworzno, złomowanie samochodu Bytom, skup ciężarówki Skoczów, złomowanie samochodu powypadkowego Czeladź, złomowanie samochodu ciężarowego Gliwice, złomowanie samochodu ciężarowego Pszów, złomowanie pojazdu powypadkowego Rydułtowy

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie oferty naszej firmy

Czy jestem zmuszony dowieźć pojazd?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój powypadkowy samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Niezależnie czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Kasę wypłacamy od razu po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto da najwięcej za mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445