Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Tarnowskie Góry

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Tarnowskie Góry

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów w Tarnowskiej Górze? Zrobimy wszystko aby Ci pomóc!

Nasza działalność powstała w 2011 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności stawiamy na rozwój, a także doskonalenie umiejętności obsługi klientów. Naszą pracę (zajmujemy się opłacalnym skupem oraz złomowaniem pojazdów) wykonujemy z sumiennością i zaangażowaniem. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szukasz firmy, która odkupi Twój pojazd? Przydałoby się, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko oraz samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasza firma to wiele doświadczenia i fachowa stacja demontażu samochodów. Każdemu oferujemy wiele usług, a głównie prędkość wykonywania usług i godną zapłatę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym pojazdem? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz w stanie wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić za niego składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Tarnowskiej Górze!

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889 234 445, opowiedz nam co chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić cenę, którą gwarantujemy zaoferować za ten samochód. Zaproponujemy także termin, w trakcie którego przyjedziemy po Twój pojazd. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, rezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po samochód.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W wyznaczonym terminie oraz godzinie nasze auto laweta przyjedzie po wskazany samochód, który planujesz sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeżeli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Posiadamy lawety wyposażone są w płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik sporządza umowę sprzedaży pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Jeśli samochód przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Przetransportowanie pojazdu na złom. To tyle! Właśnie sprzedałeś nam swój pojazd. Obecnie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Na miejscu samochód zostanie wypakowany oraz trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Jeśli tym czego szukasz jest sprzedaż pojazdu.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Lokalizacja

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Tarnowskie Góry, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym się zajmujemy?

  • oferujemy atrakcyjne ceny za pojazd
  • skup pojazdów osobowych
  • złomujemy pojazdy osobowe

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń! Skontaktujemy się.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu ciężarowego Częstochowa, złomowanie samochodu powypadkowego Świętochłowice, złomowanie samochodu powypadkowego Wodzisław Śląski, złomowanie osobówki Racibórz, skup ciągnika rolnego Rybnik, skup auta osobowego Śląskie, złomowanie pojazdu osobowego Wisła, złomowanie ciężarówki Radlin, złomowanie samochodu powypadkowego Tarnowskie Góry, złomowanie maszyny rolnej Zawiercie, złomowanie auta powypadkowego Lubliniec, złomowanie osobówki Piekary Śląskie, skup samochodu ciężarowego Pyskowice, skup maszyny rolnej Czechowice-Dziedzice, złomowanie auta powypadkowego Wojkowice, złomowanie pojazdu osobowego Mikołów, złomowanie ciężarówki Tychy, złomowanie pojazdu powypadkowego Bytom, skup pojazdu osobowego Zabrze

Często zadawane pytania

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Jak załatwić transport pojazdu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój powypadkowy samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy natychmiastowo po odebraniu pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445