Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Świętochłowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Świętochłowice

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem samochodów w Świętochłowicach? Możemy Ci pomóc!

Na Śląsku jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2011 roku. Już od powstania naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój oraz doskonalenie jakości obsługi naszych klientów. Na co dzień pracujemy nad opłacalnym skupem oraz złomowaniem pojazdów i lubimy swoją pracę. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Czekamy na kontakt!
Zadzwoń do nas: 889 234 445
Pracujemy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Szukasz firmy, która szybko odkupi Twój samochód? Dobrze by było, gdyby firma dobrze zapłaciła za auto i szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasza firma to doświadczenie oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy wiele usług, a przede wszystkim prędkość działania i atrakcyjną gotówkę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym samochodem? Zależy Ci na czasie i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować samochód aby przestać płacić składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup aut w Świętochłowicach?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48 889 234 445, opowiedz nam co masz do zezłomowania. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą możemy dać za samochód. Potwierdzimy również termin, w trakcie którego przyjedziemy po niego. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, zarezerwujemy termin kiedy przyjedziemy po samochód na złom.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym terminie i godzinie przyjedziemy naszą lawetą po samochód, który chcesz sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, czy samochód nie porusza się na własnych kołach. Posiadamy lawety które oferują płyty najazdowe i wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę kupna pojazdu, również niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Jeżeli pojazd przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transportowanie samochodu do nas. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. W tym momencie nasz pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku pojazd zostanie rozładowany oraz trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Lokalizacja

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Świętochłowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Co skupujemy?

  • oferujemy konkurencyjne ceny za pojazd
  • złomowanie samochodów
  • skup aut
  • szybka wycena

Funkcjonujemy wydajnie i sprawnie w branży złomowania pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie ciągnika rolnego Racibórz, złomowanie samochodu powypadkowego Łaziska Górne, złomowanie samochodu powypadkowego Bieruń, złomowanie samochodu ciężarowego Siemianowice, skup samochodu osobowego Knurów, złomowanie pojazdu powypadkowego Lubliniec, złomowanie samochodu Wojkowice, złomowanie ciężarówki Skoczów, złomowanie ciężarówki Pyskowice, skup samochodu osobowego Blachownia, złomowanie samochodu Bielsko-Biała, złomowanie osobówki Ustroń, skup ciągnika rolnego Chorzów, złomowanie pojazdu powypadkowego Zawiercie, skup samochodu ciężarowego Jastrzębie-Zdrój, złomowanie pojazdu powypadkowego Rybnik, skup maszyny rolnej Świętochłowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Piekary Śląskie, złomowanie osobówki Ruda Śląska

Często zadawane pytania

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie oferty naszej firmy

Jak załatwić transport pojazdu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Odkupimy od Ciebie każdy auto. Obojętne, czy auto jest sprawne, lub też powypadkowe. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie najlepiej zezłomować mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445