Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Sosnowiec

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Sosnowiec

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Sosnowcu? Możemy Ci pomóc!

Istniejemy na rynku polskim już od 2011 roku. Już od powstania naszej działalności stawiamy na stały rozwój i poprawę jakości obsługi klienta. Naszą pracę (zajmujemy się profesjonalnym skupem aut) wykonujemy z dbałością o szczegóły i przyjemnością. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Potrzebujesz firmy, która odkupi lub zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia i fachowa stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy szereg usług, a głównie prędkość wykonywania usług i atrakcyjną zapłatę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Zamierzasz się pozbyć starego samochodu? Zależy Ci na czasie oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz w stanie wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego ubezpieczenie. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Sosnowcu!

  1. Zadzwoń pod numer +48889234445, powiedz co chcesz zezłomować. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą możemy dać za ten samochód. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w którym możemy się po niego zjawić. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, rezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po pojazd.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W umówionym dniu oraz godzinie nasze auto laweta przyjedzie po pojazd, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, gdy samochód nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety zawierające płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. Damy radę także z z większymi pojazdami, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę kupna/sprzedaży samochodu, również niezwłocznie wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeżeli samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transport pojazdu na złom. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się gruchota i otrzymałeś gotówkę. Teraz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku pojazd zostanie wypakowany oraz pojedzie niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Czekamy na Twój telefon!
Pracujemy: pon-pt od 9tej do 16tej
Telefon: 889-234-445
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Gdzie działamy

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Sosnowiec oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co skupujemy?

  • złomowanie aut
  • skup pojazdów osobowych
  • oferujemy konkurencyjne ceny za samochody

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu powypadkowego Wojkowice, złomowanie pojazdu osobowego Siemianowice, złomowanie ciężarówki Ruda Śląska, złomowanie ciężarówki Myszków, złomowanie samochodu powypadkowego Mikołów, złomowanie pojazdu powypadkowego Pyskowice, skup samochodu ciężarowego Zabrze, skup ciągnika rolnego Jastrzębie-Zdrój, złomowanie samochodu Tarnowskie Góry, złomowanie auta powypadkowego Wisła, skup auta osobowego Pszów, złomowanie samochodu Lędziny, złomowanie samochodu powypadkowego Świętochłowice, złomowanie pojazdu osobowego Orzesze, skup ciągnika rolnego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu powypadkowego Piekary Śląskie, skup pojazdu osobowego Chorzów, złomowanie ciężarówki Knurów, złomowanie maszyny rolnej Mysłowice

Warto wiedzieć!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie oferty naszej firmy

Czy jestem zmuszony dostarczyć pojazd?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Bez różnicy czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto da najwięcej za moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445