Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Siemianowice Śląskie

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Siemianowice Śląskie

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem samochodów w Siemianowicach Śląskich? Nasza firma powstała z myslą o Tobie!

Naszą obecną działalność rozwijamy od ponad10 lat. Już od rozpoczęcia naszego istnienia stawiamy na stały rozwój, a także poprawę jakości obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się opłacalnym skupem aut i lubimy swoją pracę. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Tel.: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Szukasz firmy, która odkupi Twój pojazd? Dobrze by było, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to doświadczenie i profesjonalna stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy szereg usług, ale przede wszystkim prędkość działania i sowitą gotówkę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym pojazdem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz w stanie wyrejestrować pojazd i przestaniesz płacić za niego ubezpieczenie. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Siemianowicach Śląskich!

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 889 234 445, opowiedz nam jaki samochód chcesz zezłomować. Nasz pracownik przedstawi cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym przyjedziemy po niego. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, rezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po pojazd na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W wyznaczonym terminie i godzinie przyjedziemy naszą lawetą po pojazd, który planujesz sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeżeli samochód nie porusza się na własnych kołach. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe i silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik wypełnia umowę sprzedaży samochodu, jak i niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Gdy pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Przetransportowanie pojazdu do nas. To wszystko! Właśnie pozbyłeś się problemu i otrzymałeś gotówkę. W tej chwili nasza firma zabezpieczy pojazd na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu pojazd zostanie wypakowany oraz pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Siemianowice Śląskie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferujemy?

  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za pojazd
  • skupujemy osobówki
  • złomowanie samochodów
  • bezproblemowy kontakt

Pracujemy szybko i sprawnie w branży złomowania aut.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Częstochowa, złomowanie pojazdu powypadkowego Knurów, złomowanie pojazdu powypadkowego Wojkowice, złomowanie ciężarówki Lędziny, złomowanie ciężarówki Wisła, złomowanie samochodu osobowego Skoczów, złomowanie maszyny rolnej Radlin, złomowanie samochodu powypadkowego Poręba, skup samochodu ciężarowego Rybnik, złomowanie osobówki Ruda Śląska, złomowanie pojazdu osobowego Jaworzno, złomowanie pojazdu powypadkowego Chorzów, skup auta osobowego Żory, złomowanie pojazdu powypadkowego Racibórz, złomowanie samochodu ciężarowego Mikołów, złomowanie samochodu Pszczyna, skup auta osobowego Myszków, skup maszyny rolnej Piekary Śląskie, skup maszyny rolnej Łaziska Górne

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie oferty naszej firmy

Czy zapewniacie transport pojazdu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Bez różnicy czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wręcza niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Kto da najlepszą cenę za mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445