Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Rybnik

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Rybnik

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem samochodów w Rybniku? Możemy Ci pomóc.

Działamy w branży skupu samochodów od 2011 roku. Od powstania działalności naszej firmy stawiamy na ciągły rozwój i poprawę umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień pracujemy nad opłacalnym skupem oraz złomowaniem aut i lubimy swoją pracę. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Potrzebujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd oraz szybko go przetransportowała na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to wiele doświadczenia i fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy wiele usług, a głównie prędkość działania i atrakcyjną gotówkę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Planujesz pozbyć się zepsutego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego ubezpieczenie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie auta.
Jesteśmy do dyspozycji: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Napisz: pawel@nmsilesia.pl

Jak skorzystać z usług Skup aut w Rybniku?

  1. Zadzwoń pod numer 889 234 445, powiedz o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Nasz pracownik zaoferuje cenę, którą możemy zapłacić za pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, zarezerwujemy termin kiedy przyjedziemy po pojazd na złom.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym dniu i godzinie przyjedziemy naszą lawetą po umówiony samochód, który planujesz zezłomować. Dla nas bez różnicy, jeżeli samochód jest nieruchomy. Posiadamy lawety zawierające płyty najazdowe i silne wciągarki. Damy radę także z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę sprzedaży pojazdu, jak i wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. W przypadku jeśli samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Przetransportowanie samochodu na złom. To wszystko! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. Teraz pracownik naszej firmy zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam pojazd zostanie rozładowany oraz trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Rybnik oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym zajmuje się Skup Aut Gotówka?

  • złomowanie aut
  • oferujemy konkurencyjne ceny za pojazd
  • skup pojazdów osobowych

Funkcjonujemy szybko i profesjonalnie w branży złomowania pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup maszyny rolnej Rydułtowy, złomowanie pojazdu powypadkowego Sosnowiec, złomowanie samochodu ciężarowego Mikołów, złomowanie samochodu powypadkowego Żory, złomowanie samochodu powypadkowego Lubliniec, złomowanie pojazdu osobowego Będzin, złomowanie auta powypadkowego Radzionków, złomowanie pojazdu powypadkowego Myszków, skup pojazdu osobowego Pszów, skup pojazdu osobowego Ruda Śląska, skup ciągnika rolnego Skoczów, złomowanie ciężarówki Jaworzno, złomowanie samochodu ciężarowego Mysłowice, złomowanie osobówki Tarnowskie Góry, skup ciężarówki Zawiercie, złomowanie samochodu powypadkowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie samochodu osobowego Blachownia, złomowanie osobówki Racibórz, złomowanie ciągnika rolnego Zabrze

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Jak załatwić transport pojazdu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Kto mógłby odkupić mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Kasę wypłacamy od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445