Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Ruda Śląska

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Ruda Śląska

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Rudzie Śląskiej? Spełnimy Twoje oczekiwania.

Naszą obecną działalność rozwijamy od 2011 roku. Od powstania naszego istnienia stawiamy na stały rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się szybkim skupem samochodów) wykonujemy z zaangażowaniem i pasją. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poszukujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za samochód oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Klientom oferujemy wiele usług, ale głównie krótki czas wykonywania usług i godną zapłatę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym samochodem? Zależy Ci na czasie oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz mógł wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Tel.: 889 234 445
Pracujemy: pon-pt od 9tej do 16tej
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Rudzie Śląskiej!

  1. Zadzwoń do nas pod numer 889 234 445, powiedz nam co masz do zezłomowania. Nasz pracownik przedstawi Ci cenę, którą gwarantujemy dać za ten pojazd. Potwierdzimy również termin, w trakcie którego przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, zarezerwujemy termin przyjedziemy z lawetą po pojazd na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym dniu oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po umówiony samochód, który chcesz sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, jeżeli samochód jest nieruchomy. Posiadamy lawety zawierające płyty najazdowe i wciągarki. Damy radę także z z większymi pojazdami, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę sprzedaży samochodu, oraz wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeżeli samochód przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transport pojazdu na miejsce. To wszystko! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. W tej chwili pracownik naszej firmy zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu samochód zostanie rozładowany i trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Gdzie nas znajdziesz

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Ruda Śląska, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym zajmuje się Skup Aut Gotówka?

  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • skupujemy osobówki
  • złomujemy osobówki
  • bezproblemowy kontakt

Działamy wydajnie i sprawnie w branży złomowania pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup samochodu ciężarowego Chorzów, złomowanie samochodu powypadkowego Radlin, złomowanie ciężarówki Lędziny, złomowanie auta powypadkowego Pyskowice, złomowanie ciągnika rolnego Kłobuck, złomowanie samochodu Wojkowice, skup ciągnika rolnego Blachownia, złomowanie ciężarówki Skoczów, skup ciągnika rolnego Zabrze, złomowanie samochodu ciężarowego Jastrzębie-Zdrój, skup samochodu osobowego Myszków, złomowanie pojazdu powypadkowego Wisła, złomowanie auta powypadkowego Jaworzno, złomowanie auta powypadkowego Knurów, złomowanie pojazdu powypadkowego Mikołów, skup pojazdu osobowego Cieszyn, złomowanie samochodu osobowego Rybnik, złomowanie samochodu Racibórz, złomowanie samochodu Czerwionka-Leszczyny

Warto wiedzieć!

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Jak załatwić transport samochodu na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Obojętne, czy auto jest sprawne, lub też powypadkowe. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445