Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Racibórz

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Racibórz

Złomowanie pojazdów w Raciborzu? Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc!

Działamy w branży złomowania aut od 2011 roku. Już od początku działalności naszej firmy stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności obsługi klientów. Naszą pracę (zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem samochodów) wykonujemy z dbałością o szczegóły i dbałością o dotrzymane terminy. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szukasz firmy, która odkupi Twój samochód? Przydałoby się, aby firma przyzwoicie zapłaciła za auto i szybko oraz samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasza firma to doświadczenie oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym oferujemy wiele usług, ale przede wszystkim szybkość wykonywania usług i atrakcyjną kasę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym samochodem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować samochód aby przestać płacić ubezpieczenie. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup aut w Raciborzu?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889-234-445, powiedz jaki samochód chcesz zezłomować. Nasz pracownik przedstawi Ci cenę, którą możemy zaoferować za ten samochód. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego możemy się po niego zjawić. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po samochód.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym terminie oraz godzinie nasza laweta przyjedzie po umówiony pojazd, który chcesz sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeśli pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Posiadamy lawety które oferują płyty najazdowe oraz wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu uzupełnia umowę kupna/sprzedaży pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Jeśli samochód przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Przetransportowanie pojazdu do nas. Gratulujemy! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. W tym momencie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu pojazd zostanie rozładowany i pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Racibórz oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym się zajmujemy?

  • złomujemy auta
  • skupujemy auta osobowe
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za pojazd
  • łatwy kontakt

Działamy szybko i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu ciężarowego Cieszyn, złomowanie maszyny rolnej Kłobuck, złomowanie samochodu ciężarowego Wodzisław Śląski, złomowanie samochodu osobowego Orzesze, złomowanie pojazdu osobowego Mikołów, złomowanie pojazdu powypadkowego Lędziny, złomowanie samochodu osobowego Częstochowa, złomowanie ciężarówki Katowice, skup auta osobowego Czerwionka-Leszczyny, skup ciężarówki Łaziska Górne, skup ciągnika rolnego Poręba, skup auta osobowego Tychy, złomowanie pojazdu powypadkowego Śląskie, złomowanie pojazdu powypadkowego Zabrze, złomowanie pojazdu powypadkowego Knurów, skup maszyny rolnej Pszów, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec, złomowanie samochodu powypadkowego Jaworzno, złomowanie samochodu osobowego Zawiercie

Doinformuj się

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Jak załatwić transport samochodu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, lub powypadkowe. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie najlepiej zezłomować mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445