Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Piekary Śląskie

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Piekary Śląskie

Potrzebujesz firmy oferującej złomowanie aut w Piekarach Śląskich? U nas otrzymasz wszystko czego szukasz!

Nasza działalność została utworzona w 2011 roku. Od powstania naszego istnienia stawiamy na rozwój i poprawę jakości obsługi klientów. Naszą pracę (zajmujemy się skupem oraz złomowaniem pojazdów) wykonujemy z przyjemnością i pasją. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szukasz firmy, która odkupi lub zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła i samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to doświadczenie oraz fachowa stacja demontażu samochodów. Każdemu oferujemy szereg usług, a głównie szybkość wykonywania usług i atrakcyjną gotówkę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym pojazdem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić ubezpieczenie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Piekarach Śląskich!

  1. Zadzwoń pod numer 889 234 445, powiedz o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Nasz pracownik zaoferuje cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za ten samochód. Potwierdzimy również termin, w trakcie którego możemy się po niego zjawić. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, zarezerwujemy datę przyjedziemy z lawetą po samochód.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym terminie i godzinie przyjedziemy naszą lawetą po pojazd, który planujesz nam sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, jeśli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe oraz silne wciągarki. Poradzimy sobie zarówno z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę sprzedaży pojazdu, oraz wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeżeli pojazd ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Przetransportowanie samochodu na miejsce. To tyle! Właśnie sprzedałeś nam swój pojazd. W tej chwili nasz pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Na miejscu pojazd zostanie wypakowany i trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

Poszukujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów?
Czekamy na Twój telefon: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Działamy na terenie

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Piekary Śląskie oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym zajmuje się nasza firma?

  • skup aut
  • gwarantujemy konkurencyjne ceny za pojazd
  • złomujemy samochody
  • bezproblemowy kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dzwoń! Oddzwonimy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu Chorzów, złomowanie samochodu Racibórz, złomowanie samochodu powypadkowego Bielsko-Biała, skup samochodu osobowego Będzin, skup auta osobowego Piekary Śląskie, złomowanie samochodu ciężarowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie pojazdu powypadkowego Ustroń, złomowanie ciężarówki Wisła, złomowanie samochodu powypadkowego Czeladź, skup samochodu ciężarowego Knurów, złomowanie pojazdu powypadkowego Łaziska Górne, złomowanie ciężarówki Poręba, złomowanie samochodu Wodzisław Śląski, złomowanie maszyny rolnej Cieszyn, skup ciągnika rolnego Kłobuck, złomowanie pojazdu osobowego Świętochłowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Bytom, złomowanie auta powypadkowego Siemianowice, skup ciągnika rolnego Tychy

Warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie oferty naszej firmy

Jak załatwić transport pojazdu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Bez różnicy czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Jaka firma zaoferuje mi najwięcej za moje auto?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445