Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Mysłowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Mysłowice

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem pojazdów w Mysłowicach? Spełnimy Twoje oczekiwania!

Działamy w branży złomowania pojazdów od ponad dekady. Już od samego początku naszego istnienia stawiamy na ciągły rozwój, a także poprawę umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień zajmujemy się skupem pojazdów. Pracujemy z dbałością o detale i przyjemnością. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Szukasz firmy, która szybko odkupi Twój pojazd? Przydałoby się, gdyby firma dobrze zapłaciła za auto i samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to wiele lat doświadczenia oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy wiele usług, ale przede wszystkim szybkość wykonywania usług i atrakcyjną kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim niesprawnym samochodem? Zależy Ci na czasie i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz w stanie wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup aut w Mysłowicach?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48889234445, powiedz nam co chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić Ci cenę, którą gwarantujemy zapłacić za samochód. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w którym możemy się po niego zjawić. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, rezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po pojazd na złom.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W umówionym terminie oraz godzinie nasza laweta przyjedzie po umówiony samochód, który planujesz sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, jeżeli pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe oraz wciągarki. Poradzimy sobie również z z większymi pojazdami, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna pojazdu, jak i niezwłocznie wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Jeśli samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Przetransportowanie pojazdu do nas. To wszystko! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. Teraz nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku samochód zostanie wypakowany i pojedzie niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie auta.
Odpowiemy na każde pytanie: 889-234-445
Pracujemy: pon-pt od 9:00 do 16:00
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Odwiedź nas

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mysłowice, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

  • złomujemy samochody osobowe
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za pojazd
  • skupujemy osobówki
  • błyskawiczna wycena

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania zadzwoń natychmiast! Chętnie odpowiemy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup samochodu ciężarowego Tychy, złomowanie osobówki Świętochłowice, złomowanie samochodu ciężarowego Mysłowice, złomowanie ciężarówki Bielsko-Biała, złomowanie auta powypadkowego Zabrze, złomowanie ciężarówki Lędziny, skup samochodu osobowego Kłobuck, złomowanie samochodu osobowego Chorzów, złomowanie samochodu powypadkowego Czechowice-Dziedzice, skup ciągnika rolnego Żywiec, skup samochodu osobowego Jaworzno, skup maszyny rolnej Piekary Śląskie, złomowanie maszyny rolnej Wisła, złomowanie samochodu powypadkowego Śląskie, złomowanie samochodu Cieszyn, złomowanie samochodu Czerwionka-Leszczyny, złomowanie samochodu powypadkowego Sosnowiec, złomowanie pojazdu powypadkowego Rydułtowy, złomowanie auta powypadkowego Poręba

Doinformuj się

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy zapewniacie transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Bez różnicy czy jeździ o własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Pieniądze wypłacamy od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę oraz zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445