Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Mikołów

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Mikołów

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów w Mikołowie? Dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc.

Historia naszej firmy sięga 2011 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności stawiamy na rozwój i poprawę jakości obsługi klientów. Naszą pracę (zajmujemy się szybkim skupem aut) wykonujemy z zaangażowaniem i sumiennością. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Czekamy na Twój telefon!
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej
Zadzwoń do nas: 889-234-445
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Poszukujesz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi lub zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz szybko go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to możliwe! Nasz auto złom to doświadczenie oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Każdemu zapewniamy wiele usług, a głównie krótki czas wykonywania usług i sowitą zapłatę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym samochodem? Zależy Ci na czasie i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować pojazd aby przestać płacić za niego składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Mikołowie!

  1. Zadzwoń do nas pod numer +48889234445, powiedz nam jaki samochód chcesz zezłomować. Nasz pracownik zaoferuje Ci cenę, którą gwarantujemy zaoferować za ten samochód. Zaproponujemy także termin, w którym przyjedziemy po niego. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, zarezerwujemy termin kiedy zjawimy się po samochód.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym dniu oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po wskazany pojazd, który zamierzasz sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, gdy samochód nie porusza się na własnych kołach. Posiadamy lawety które oferują płyty najazdowe i wciągarki. Radzimy sobie zarówno z z większymi pojazdami, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę kupna/sprzedaży pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. Jeżeli pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Przetransportowanie samochodu do nas. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się gruchota i otrzymałeś pieniądze. Obecnie nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku pojazd zostanie wypakowany i pojedzie do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Odwiedź nas

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Mikołów, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferujemy?

  • skup pojazdów osobowych
  • oferujemy konkurencyjne ceny za pojazd
  • złomowanie pojazdów osobowych
  • bezproblemowy kontakt

Działamy szybko i sprawnie w branży złomowania pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu osobowego Pszczyna, skup maszyny rolnej Sosnowiec, złomowanie samochodu powypadkowego Cieszyn, złomowanie samochodu Knurów, złomowanie samochodu ciężarowego Radlin, złomowanie osobówki Skoczów, złomowanie pojazdu powypadkowego Lędziny, złomowanie ciągnika rolnego Śląskie, skup auta osobowego Ruda Śląska, złomowanie samochodu ciężarowego Zawiercie, skup auta osobowego Częstochowa, złomowanie pojazdu powypadkowego Będzin, złomowanie auta powypadkowego Tychy, skup ciągnika rolnego Żory, złomowanie auta powypadkowego Radzionków, złomowanie ciężarówki Orzesze, skup samochodu ciężarowego Siemianowice, złomowanie samochodu osobowego Myszków, złomowanie auta powypadkowego Wisła

Zobacz co warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie oferty naszej firmy

Czy jestem zmuszony dostarczyć pojazd?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, czy po wypadku. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Ustaloną wcześniej kwotę wypłacamy niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie powinienem zezłomować moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445