Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Katowice Zawodzie

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Katowice Zawodzie

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w dzielnicy Katowice Zawodzie? Możemy Ci pomóc.

Historia firmy sięga 2011 roku. Od powstania naszego istnienia stawiamy na ciągły rozwój i poprawę jakości obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się opłacalnym skupem oraz złomowaniem pojazdów i lubimy swoją pracę. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Szukasz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła oraz szybko go przetransportowała na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia i profesjonalna stacja demontażu samochodów. Klientom oferujemy szereg usług, a głównie krótki czas wykonywania usług i sowitą kasę za skup aut na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym pojazdem? Zależy Ci na czasie oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować pojazd aby przestać płacić za niego ubezpieczenie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie samochodu.
Odpowiemy na każde pytanie: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Jak skorzystać z usług Skup aut w dzielnicy Katowice Zawodzie?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889234445, powiedz o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Postaramy się przedstawić cenę, którą jesteśmy w stanie dać za ten pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w trakcie którego przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po pojazd.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W wyznaczonym terminie oraz godzinie nasze auto laweta przyjedzie po umówiony samochód, który zamierzasz zezłomować. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, jeśli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Zapewniamy lawety wyposażone są w płyty najazdowe i wciągarki. Radzimy sobie również z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu uzupełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, również wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. W przypadku jeśli pojazd przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Przetransportowanie pojazdu na miejsce. Gratulujemy! W tej chwili sprzedałeś nam swój samochód. Teraz pracownik naszej firmy zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje go prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku zostanie rozładowany i trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Działamy na terenie

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Katowice Zawodzie oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co skupujemy?

  • skupujemy samochody osobowe
  • złomujemy osobówki
  • oferujemy konkurencyjne ceny za pojazd
  • szybka wycena

Pracujemy wydajnie i profesjonalnie w branży skupu samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Katowice, złomowanie samochodu Poręba, skup ciężarówki Pszów, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa, złomowanie pojazdu powypadkowego Żory, złomowanie ciężarówki Lubliniec, złomowanie ciężarówki Piekary Śląskie, skup ciągnika rolnego Bieruń, skup pojazdu osobowego Mysłowice, skup maszyny rolnej Bielsko-Biała, złomowanie osobówki Świętochłowice, złomowanie ciężarówki Myszków, złomowanie auta powypadkowego Czeladź, złomowanie osobówki Siemianowice, złomowanie samochodu powypadkowego Mikołów, skup auta osobowego Kłobuck, złomowanie auta powypadkowego Śląskie, złomowanie ciągnika rolnego Skoczów, złomowanie samochodu Rydułtowy

Doinformuj się

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Czy jestem zmuszony dowieźć samochód?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w silne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Kto mógłby odkupić mój powypadkowy samochód. Gdzie szukać?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Niezależnie czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Kasę wypłacamy od razu po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma da najwięcej za moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445