Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Katowice Koszutka

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Katowice Koszutka

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów w dzielnicy Katowice Koszutka? Nasza firma powstała z myslą o Tobie!

Jesteśmy na rynku od ponad10 lat. Od początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój i doskonalenie jakości obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się szybkim skupem oraz złomowaniem samochodów. Pracujemy z dbałością o szczegóły i pasją. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Poszukujesz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi Twój pojazd? Przydałoby się, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za samochód i szybko go przewiozła na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasza firma to doświadczenie oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Klientom oferujemy szereg usług, ale przede wszystkim szybkość działania i atrakcyjną kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim niesprawnym samochodem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz mógł wyrejestrować samochód aby przestać płacić za niego ubezpieczenie. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w dzielnicy Katowice Koszutka!

  1. Zadzwoń do nas pod numer 889234445, powiedz co masz do zezłomowania. Postaramy się przedstawić cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy termin przyjazdu lawety po samochód na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W wyznaczonym dniu oraz godzinie nasza laweta przyjedzie po pojazd, który chcesz nam sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, jeżeli samochód jest nieruchomy. Zapewniamy lawety zawierające płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. Damy radę także z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik sporządza umowę kupna pojazdu, oraz wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Gdy samochód ostatecznie przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Przetransportowanie samochodu na złom. Gratulujemy! Właśnie sprzedałeś nam swój pojazd. Obecnie nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Tam pojazd zostanie wypakowany i trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Odpowiemy na każde pytanie.
Tel.: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Działamy na terenie

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Katowice Koszutka oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferujemy?

  • oferujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • skup samochodów
  • złomujemy osobówki

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup samochodu ciężarowego Wisła, złomowanie ciężarówki Tarnowskie Góry, złomowanie pojazdu powypadkowego Bieruń, złomowanie samochodu Czechowice-Dziedzice, złomowanie samochodu powypadkowego Lubliniec, skup pojazdu osobowego Skoczów, złomowanie samochodu powypadkowego Pszczyna, skup maszyny rolnej Czeladź, złomowanie pojazdu osobowego Radlin, skup auta osobowego Orzesze, złomowanie ciężarówki Cieszyn, złomowanie pojazdu powypadkowego Jaworzno, skup maszyny rolnej Żory, złomowanie auta powypadkowego Sosnowiec, złomowanie pojazdu osobowego Wojkowice, złomowanie samochodu osobowego Gliwice, złomowanie ciężarówki Śląskie, złomowanie pojazdu powypadkowego Bytom, złomowanie ciągnika rolnego Blachownia

Doinformuj się

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń samochodów premium

Czy jestem zmuszony dostarczyć samochód?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Szukam kogoś, kto odkupi mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Damy Ci najlepszą cenę!

Jaki jest czas oczekiwania na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca od razu po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i zawsze płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszystkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445