Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Katowice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Katowice

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Katowicach? Nasza firma powstała po to aby Ci pomóc.

Funkcjonujemy na naszym rynku już od 2011 roku. Już od powstania naszej działalności stawiamy na rozwój, a także doskonalenie jakości obsługi naszych klientów. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym skupem samochodów. Pracujemy z dbałością o szczegóły i sumiennością. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Potrzebujesz firmy, która odkupi Twój samochód? Dobrze by było, gdyby firma przyzwoicie zapłaciła za pojazd i samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to doświadczenie oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy wiele usług, a przede wszystkim prędkość działania i atrakcyjną zapłatę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Planujesz pozbyć się starego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować swój pojazd i przestaniesz płacić za niego składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup aut w Katowicach?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889234445, opowiedz co masz do zezłomowania. Nasz pracownik zaoferuje cenę, którą gwarantujemy zaoferować za ten pojazd. Zaproponujemy także termin, w którym możemy się po niego zjawić. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, zarezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po samochód na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym terminie oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po umówiony samochód, który chcesz sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, jeśli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Zapewniamy lawety wyposażone są w płyty najazdowe oraz silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu wypełnia umowę sprzedaży pojazdu, również niezwłocznie wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. W przypadku gdy pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transportowanie pojazdu na złomowisko. To tyle! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. Obecnie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku zostanie wypakowany oraz pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zamieni się w czysty złom!

Lokalizacja

Główny obszar naszej działalności to województwo śląskie, Katowice oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Zapraszamy do kontaktu: 889234445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Co oferuje Skup Aut Gotówka?

  • skupujemy samochody osobowe
  • złomowanie aut
  • oferujemy konkurencyjne ceny za pojazd
  • bezproblemowy kontakt

Pracujemy szybko i sprawnie w branży skupu pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Racibórz, złomowanie pojazdu powypadkowego Świętochłowice, złomowanie samochodu powypadkowego Zabrze, złomowanie osobówki Jastrzębie-Zdrój, złomowanie osobówki Piekary Śląskie, złomowanie pojazdu powypadkowego Czechowice-Dziedzice, skup pojazdu osobowego Będzin, złomowanie maszyny rolnej Lubliniec, skup maszyny rolnej Siemianowice, złomowanie samochodu osobowego Żywiec, złomowanie samochodu ciężarowego Rybnik, złomowanie auta powypadkowego Radlin, skup samochodu osobowego Tarnowskie Góry, złomowanie samochodu powypadkowego Śląskie, złomowanie samochodu ciężarowego Jaworzno, złomowanie ciężarówki Radzionków, złomowanie osobówki Czeladź, skup ciężarówki Katowice, skup ciągnika rolnego Zawiercie

Zobacz co warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy jestem zmuszony dostarczyć samochód?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Kto mógłby odkupić mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy auto. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Gotówkę wypłacamy niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Kto zaoferuje mi najwięcej za mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz płacimy gotówką. Nasza firma zajmie się za Ciebie wszystkimi formalnościami i wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445