Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Jaworzno

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Jaworzno

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Jaworznie? Dobrze się składa.

Zobacz co mamy do zaoferowania i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Działamy w branży skupu samochodów od ponad dekady. Już od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, a także poprawę umiejętności obsługi naszych klientów. Na co dzień zajmujemy się opłacalnym skupem oraz złomowaniem samochodów. Działamy z dbałością o szczegóły i sumiennością. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Poszukujesz firmy zajmującej się złomowaniem samochodów?
Czekamy na telefon: 889-234-445
Pracujemy: pon-pt od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Potrzebujesz firmy, która odkupi Twój samochód? Dobrze by było, aby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to możliwe! Nasza firma to doświadczenie oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy szereg usług, a przede wszystkim szybkość działania i sowitą kasę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim zepsutym pojazdem? Zależy Ci na czasie i zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Jaworznie!

  1. Zadzwoń pod numer +48 889 234 445, powiedz nam co chcesz zezłomować. Nasz pracownik przedstawi Ci cenę, którą gwarantujemy zaoferować za pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. Chwilę po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty, rezerwujemy datę kiedy zjawimy się po samochód.
  2. Załatwiamy wszystkie formaloności. W umówionym dniu oraz godzinie nasza laweta przyjedzie po pojazd, który zamierzasz sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, gdy pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Posiadamy lawety które oferują płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. W przypadku dużych pojazdów posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu uzupełnia umowę kupna samochodu, oraz wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Jeśli pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transport samochodu na złomowisko. To wszystko! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś pieniądze. W tym momencie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku samochód zostanie rozładowany oraz pojedzie niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Lokalizacja

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Jaworzno, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym zajmuje się Skup Aut Gotówka?

  • skup pojazdów osobowych
  • oferujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • złomujemy auta
  • szybka wycena

Funkcjonujemy szybko i profesjonalnie w branży złomowania aut.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup samochodu osobowego Bielsko-Biała, złomowanie samochodu ciężarowego Rybnik, skup pojazdu osobowego Częstochowa, złomowanie osobówki Radlin, złomowanie osobówki Sosnowiec, skup maszyny rolnej Mysłowice, złomowanie maszyny rolnej Czechowice-Dziedzice, złomowanie auta powypadkowego Bytom, złomowanie pojazdu powypadkowego Chorzów, złomowanie auta powypadkowego Dąbrowa Górnicza, złomowanie ciężarówki Ruda Śląska, złomowanie samochodu osobowego Siemianowice, złomowanie samochodu powypadkowego Gliwice, złomowanie ciężarówki Wodzisław Śląski, złomowanie pojazdu osobowego Radzionków, skup samochodu ciężarowego Śląskie, złomowanie pojazdu powypadkowego Poręba, skup ciągnika rolnego Katowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Lubliniec

Warto wiedzieć!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie oferty naszej firmy

Jak załatwić transport pojazdu na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Kto mógłby odkupić mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy auto. Bez różnicy czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za pojazd? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca natychmiastowo po zjawieniu się po pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Gzie najlepiej zezłomować mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy odpowiednie dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445