Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Jastrzębie-Zdrój

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Jastrzębie-Zdrój

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Jastrzębim-Zdroju? Nasza firma powstała z myslą o Tobie.

Na Śląsku jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2011 roku. Już od rozpoczęcia naszej działalności stawiamy na rozwój, a także poprawę jakości obsługi naszych klientów. Nasze zadania (zajmujemy się szybkim skupem samochodów) wykonujemy z dbałością o detale i pasją. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Poszukujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój pojazd? Przydałoby się, aby firma przyzwoicie zapłaciła za auto oraz szybko go przetransportowała na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym oferujemy wiele usług, a głównie szybkość działania i sowitą kasę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym pojazdem? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu i zaświadczeniu do wydziału komunikacji? Dzięki niemu będziesz w stanie wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jeśli tym czego szukasz jest złomowanie pojazdu.
Zadzwoń teraz: 889 234 445
Pracujemy: pon-pt od 9tej do 16tej
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Jastrzębim-Zdroju!

  1. Zadzwoń do nas pod numer 889-234-445, opowiedz co chcesz zezłomować. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy dać za ten samochód. Zapewnimy Cię także o terminie, w którym przyjedziemy po Twój pojazd. W momencie zaakceptowania prez Ciebie oferty, zarezerwujemy datę przyjazdu lawety po pojazd.
  2. Skup aut i formalności. W umówionym terminie oraz godzinie przyjedziemy naszą lawetą po umówiony samochód, który zamierzasz sprzedać na złom. Dla nas bez różnicy, gdy pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe oraz wciągarki. Radzimy sobie również z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik sporządza umowę kupna samochodu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Jeżeli pojazd przeznaczony jest do złomowania, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transport samochodu na złom. To wszystko! W tej chwili sprzedałeś nam swój samochód. W tym momencie pracownik naszej firmy zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje prosto na złomowisko w Katowicach. Tam pojazd zostanie rozładowany oraz trafi niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zostanie zezłomowana

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo śląskie, Jastrzębie-Zdrój oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Co skupujemy?

  • złomowanie aut
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za pojazd
  • skup aut
  • błyskawiczna wycena

Pracujemy szybko i profesjonalnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Orzesze, skup pojazdu osobowego Gliwice, złomowanie ciągnika rolnego Radlin, skup maszyny rolnej Zabrze, złomowanie samochodu ciężarowego Jastrzębie-Zdrój, złomowanie samochodu powypadkowego Chorzów, złomowanie osobówki Świętochłowice, skup maszyny rolnej Rybnik, złomowanie auta powypadkowego Zawiercie, złomowanie auta powypadkowego Tychy, złomowanie samochodu Częstochowa, skup pojazdu osobowego Kłobuck, złomowanie samochodu osobowego Mysłowice, złomowanie samochodu ciężarowego Skoczów, skup ciężarówki Śląskie, złomowanie samochodu ciężarowego Wodzisław Śląski, złomowanie auta powypadkowego Żywiec, złomowanie auta powypadkowego Radzionków, złomowanie osobówki Wojkowice

Zobacz co warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy jestem zmuszony dostarczyć pojazd?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy pojazd. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, czy też powypadkowe. Damy Ci najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Pieniądze wypłacamy od razu po odebraniu pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma zaoferuje mi atrakcyjną cenę za mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę oraz zawsze płacimy gotówką. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami i wystawiamy wymagane dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445