Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Gliwice

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Gliwice

Potrzebujesz firmy zajmującej się skupem aut w Gliwicach? Możemy Ci pomóc!

Naszą obecną działalność prowadzimy od ponad dekady. Już od powstania działalności naszej firmy stawiamy na rozwój oraz poprawę jakości obsługi naszych klientów. Na co dzień pracujemy nad opłacalnym skupem oraz złomowaniem samochodów i lubimy to co robimy. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Tel.: 889234445
Pracujemy: pon-pt od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Potrzebujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój samochód? Przydałoby się, gdyby również za niego przyzwoicie zapłaciła i szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Nasza firma oferuje to wszystko! Nasz auto złom to ogrom doświadczenia oraz nowoczesna stacja demontażu samochodów. Klientom oferujemy szereg usług, ale głównie szybkość działania i atrakcyjną gotówkę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Planujesz się pozbyć starego samochodu? Zależy Ci na czasie oraz odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować samochód i przestaniesz płacić ubezpieczenie. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Gliwicach!

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem +48889234445, opowiedz nam o przedmiocie przeznaczonym do złomowania. Przedstawimy Ci cenę, którą możemy zaoferować za ten samochód. Zapewnimy Cię także o terminie, w trakcie którego przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli akceptujesz naszą ofertę, rezerwujemy datę kiedy przyjedziemy po pojazd na złom.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym dniu i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po wskazany pojazd, który chcesz nam sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, jeżeli pojazd nie porusza się na własnych kołach. Nasze lawety wyposażone są w płyty najazdowe i silne wciągarki. Poradzimy sobie zarówno z dużym gabarytem pojazdów, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Nasz pracownik na miejscu sporządza umowę kupna samochodu, również wypłaca Państwu pieniądze za skup auta. Jeśli samochód przeznaczony jest do złomowania, zostanie wystawione odpowiednie zaświadczenie.
  3. Transportowanie pojazdu do nas. To tyle! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś gotówkę. Teraz pracownik naszej firmy zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam pojazd zostanie rozładowany oraz trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

Odwiedź nas

Główny obszar naszej działalności to Śląsk, a w szczególności Gliwice oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferujemy?

  • skup aut
  • złomujemy samochody
  • oferujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • bezproblemowy kontakt

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości napisz lub zadzwoń! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu powypadkowego Jastrzębie-Zdrój, skup ciągnika rolnego Pszczyna, złomowanie osobówki Sosnowiec, złomowanie samochodu ciężarowego Łaziska Górne, złomowanie maszyny rolnej Ustroń, skup auta osobowego Wojkowice, skup samochodu ciężarowego Zawiercie, złomowanie auta powypadkowego Orzesze, złomowanie auta powypadkowego Tychy, skup ciągnika rolnego Chorzów, złomowanie pojazdu osobowego Knurów, złomowanie samochodu osobowego Lędziny, złomowanie samochodu ciężarowego Poręba, skup auta osobowego Gliwice, złomowanie samochodu powypadkowego Racibórz, złomowanie auta powypadkowego Żory, złomowanie samochodu ciężarowego Ruda Śląska, złomowanie auta powypadkowego Czerwionka-Leszczyny, złomowanie samochodu Zabrze

Warto wiedzieć!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie oferty naszej firmy

Jak załatwić transport auta na złomowisko?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Posiadamy własne lawety wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Kto mógłby odkupić mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Odkupimy od Ciebie każdy auto. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, czy też po wypadku. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Kasę wypłacamy niezwłocznie po odebraniu pojazdu. Gotówka trafi prosto do Twojej ręki.

Kto zaoferuje mi atrakcyjną cenę za mój samochód?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami i wystawiamy odpowiednie dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445