Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Częstochowa

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Częstochowa

Potrzebujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Częstochowie? Nasza firma powstała z myslą o Tobie!

Nasza firma została utworzona w 2011 roku. Od początku działalności naszej firmy stawiamy na ciągły rozwój i poprawę jakości obsługi klienta. Nasze zadania (zajmujemy się skupem samochodów) wykonujemy z dbałością o detale i sumiennością. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Chcesz sprzedać samochód?
Zadzwoń teraz: 889 234 445
Pracujemy: pon-pt od 9 do 16
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Poszukujesz firmy, która szybko i profesjonalnie odkupi lub zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, gdyby firma dobrze zapłaciła za pojazd oraz szybko go przewiozła na złomowisko? Jest to możliwe razem z nami! Nasza firma to doświadczenie oraz profesjonalna stacja demontażu samochodów. Wszystkim klientom naszej firmy oferujemy wiele usług, ale przede wszystkim szybkość działania i sowitą kasę za skup aut na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Zamierzasz się pozbyć starego samochodu? Zależy Ci na szybkim złomowaniu samochodu oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować samochód aby przestać płacić za niego składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Częstochowie!

  1. Zadzwoń pod numer 889234445, powiedz co chcesz zezłomować. Przedstawimy cenę, którą gwarantujemy zaoferować za ten pojazd. Zaproponujemy także termin, w trakcie którego zjawimy się po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, zarezerwujemy termin kiedy przyjedziemy po pojazd na złom.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym terminie oraz godzinie nasza laweta przyjedzie po pojazd, który zamierzasz zezłomować. Nie jest dla nas problemem, gdy pojazd porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe oraz wciągarki. W przypadku dużych pojazdów dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik wypełnia umowę kupna pojazdu, również wypłaca Państwu umówioną sumę za skup auta. Jeśli pojazd nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, zostaną wypełnione odpowiednie papiery.
  3. Transport pojazdu na złomowisko. To tyle! W tym momencie pozbyłeś się złomu i otrzymałeś pieniądze. W tej chwili nasza firma zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje prosto na złomowisko w Katowicach. Na złomowisku samochód zostanie wypakowany i trafi do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

Działamy na terenie

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Częstochowa, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferuje Skup Aut Gotówka?

  • gwarantujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • skup aut
  • złomowanie pojazdów osobowych
  • prosta wycena

Działamy wydajnie i sprawnie w branży złomowania samochodów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie pojazdu powypadkowego Wodzisław Śląski, złomowanie samochodu ciężarowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie pojazdu powypadkowego Cieszyn, złomowanie ciągnika rolnego Sosnowiec, skup ciągnika rolnego Orzesze, złomowanie osobówki Pyskowice, złomowanie samochodu powypadkowego Rybnik, skup auta osobowego Bieruń, skup auta osobowego Będzin, złomowanie auta powypadkowego Świętochłowice, skup maszyny rolnej Jastrzębie-Zdrój, złomowanie ciężarówki Tychy, złomowanie samochodu ciężarowego Rydułtowy, złomowanie pojazdu powypadkowego Wojkowice, złomowanie samochodu osobowego Pszów, złomowanie samochodu osobowego Tarnowskie Góry, skup samochodu ciężarowego Poręba, złomowanie pojazdu powypadkowego Piekary Śląskie, złomowanie pojazdu osobowego Jaworzno

Warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń oferowanych przez naszą firmę

Jak załatwić transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami nie musisz się martwić o transport!

Kto mógłby odkupić mój niedziałający samochód. Gdzie szukać?

Odkupimy od Ciebie każdy samochód. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Gzie powinienem zezłomować mój pojazd?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i zawsze wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami oraz wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445