Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Chorzów

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Chorzów

Poszukujesz firmy zajmującej się złomowaniem aut w Chorzowie? Spełnimy Twoje oczekiwania.

Na Śląsku jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2011 roku. Już od powstania naszej działalności stawiamy na rozwój i poprawę umiejętności obsługi naszego klienta. Na co dzień zajmujemy się opłacalnym skupem oraz złomowaniem samochodów. Wszystko co robimy robimy z przyjemnością i sumiennością. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Potrzebujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój samochód? Dobrze by było, aby firma dobrze zapłaciła za pojazd i samodzielnie go przewiozła na złomowisko? Z nami jest to na wyciągnięcie ręki! Nasz auto złom to doświadczenie i profesjonalna stacja demontażu samochodów. Wszystkim chętnym zapewniamy szereg usług, ale głównie krótki czas wykonywania usług i godną gotówkę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działa Skup Aut Gotówka?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym samochodem? Zależy Ci na czasie i odpowiednim dokumencie do wydziału komunikacji,dzięki któremu będziesz mógł wyrejestrować swój samochód i przestaniesz płacić za niego składki. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup aut w Chorzowie?

  1. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem 889234445, opowiedz nam jaki samochód chcesz zezłomować. Zaoferujemy Ci cenę, którą możemy dać za ten pojazd. Zaproponujemy także termin, w którym przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana, zarezerwujemy datę przyjedziemy z lawetą po pojazd.
  2. Wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie. W umówionym terminie i godzinie nasze auto laweta przyjedzie po wskazany samochód, który planujesz sprzedać na złom. Nie mamy żadnych problemów, gdy samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety które oferują płyty najazdowe jak i również silne wciągarki. Radzimy sobie również z z większymi pojazdami, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna pojazdu, jak i niezwłocznie wypłaca Państwu ustaloną kwotę za skup auta. Jeżeli samochód przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transportowanie pojazdu na miejsce. To wszystko! Właśnie sprzedałeś nam swój pojazd. W tym momencie nasza firma zabezpieczy samochód na lawecie i wyruszy z nim prosto na złomowisko w Katowicach. Tam samochód zostanie rozładowany i pojedzie prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Zostanie tam osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Chcesz zezłomować auto?
Czekamy na kontakt: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9 do 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Działamy na terenie

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Chorzów, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Co oferujemy?

  • złomowanie samochodów
  • skupujemy auta osobowe
  • oferujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • szybka wycena

Jeśli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania napisz lub zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu osobowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie auta powypadkowego Czeladź, złomowanie samochodu Wojkowice, skup maszyny rolnej Orzesze, złomowanie samochodu powypadkowego Bytom, skup samochodu osobowego Siemianowice, złomowanie pojazdu osobowego Świętochłowice, złomowanie auta powypadkowego Pyskowice, złomowanie auta powypadkowego Rydułtowy, złomowanie auta powypadkowego Mikołów, złomowanie samochodu osobowego Lędziny, złomowanie ciężarówki Dąbrowa Górnicza, skup ciągnika rolnego Ustroń, skup auta osobowego Kłobuck, skup samochodu ciężarowego Chorzów, złomowanie ciągnika rolnego Sosnowiec, złomowanie ciężarówki Pszów, złomowanie auta powypadkowego Częstochowa, złomowanie samochodu ciężarowego Wodzisław Śląski

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie ubezpieczeń samochodów marki Bentley

Czy zapewniacie transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety wyposażone w silne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Chciałbym sprzedać mój niedziałający samochód. Czy wiąże się to z problemami?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Obojętne, czy pojazd jest sprawne, lub po wypadku. Postaramy się zaproponować najlepszą cenę!

W jakim terminie wypłacacie pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Pieniądze wypłacamy od razu po odebraniu pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Jaka firma da najwięcej za mój samochód?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmujemy się również wszystkimi formalnościami oraz wystawiamy potrzebne dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445