Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Bytom

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Bytom

Zamierzasz sprzedać auto w Bytomiu? U nas otrzymasz wszystko czego szukasz.

Nasza działalność została utworzona w 2011 roku. Od samego początku działalności naszej firmy stawiamy na rozwój oraz poprawę umiejętności obsługi naszego klienta. Naszą pracę (zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem aut) wykonujemy z przyjemnością i pasją. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Chcesz zezłomować auto?
Czekamy na Twój kontakt: 889-234-445
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00
Lub napisz: pawel@nmsilesia.pl

Szukasz firmy, która szybko odkupi Twój samochód? Dobrze by było, aby firma dobrze zapłaciła za samochód oraz szybko oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to możliwe! Nasza firma to wiele lat doświadczenia i fachowa stacja demontażu samochodów. Każdemu zapewniamy szereg usług, a głównie krótki czas wykonywania usług i atrakcyjną zapłatę za skup pojazdów na złomowanie.

Jak działamy?

Zamierzasz się pozbyć starego samochodu? Zależy Ci na czasie oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który umożliwi Ci wyrejestrować swój samochód aby przestać płacić za niego składki. To same korzyści, które są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się jak zamówić Skup aut w Bytomiu!

  1. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 889 234 445, powiedz nam co chcesz zezłomować. Zaoferujemy cenę, którą jesteśmy w stanie zapłacić za ten pojazd. Otrzymasz również potwierdzenie terminu, w którym przyjedziemy po Twój pojazd. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, rezerwujemy termin przyjazdu lawety po samochód.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym dniu oraz godzinie zjawimy się naszą lawetą po umówiony samochód, który zamierzasz sprzedać na złom. Nie stanowi dla nas problemu w załadunku, jeżeli samochód porusza się na własnych kołach czy też nie. Nasze lawety zawierające płyty najazdowe i wciągarki. Poradzimy sobie także z dużym gabarytem pojazdów, gdyż posiadamy lawety z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik sporządza umowę kupna/sprzedaży pojazdu, oraz niezwłocznie wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. W przypadku jeśli samochód nie nadaje się do żadnego użytku i przeznaczone mu jest złomowanie, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transport samochodu na złomowisko. To wszystko! W tej chwili sprzedałeś nam swój samochód. W tym momencie pracownik zabezpieczy samochód na lawecie i przetransportuje niezwłocznie na złomowisko w Katowicach. Tam samochód zostanie wypakowany i pojedzie niezwłocznie do Stacji Demontażu Pojazdów. Tam zostanie osuszony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a goła karoseria zamieni się w czysty złom!

Gdzie nas znajdziesz

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, Bytom oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Co oferuje Skup Aut Gotówka?

  • gwarantujemy konkurencyjne ceny za samochody
  • skup samochodów
  • złomujemy samochody
  • bezproblemowy kontakt

Działamy wydajnie i sprawnie w branży złomowania pojazdów.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

złomowanie samochodu osobowego Lubliniec, złomowanie ciągnika rolnego Wisła, złomowanie ciężarówki Pyskowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Gliwice, złomowanie samochodu Rydułtowy, złomowanie auta powypadkowego Mysłowice, złomowanie samochodu ciężarowego Żywiec, złomowanie auta powypadkowego Skoczów, skup samochodu ciężarowego Pszów, złomowanie samochodu powypadkowego Dąbrowa Górnicza, skup maszyny rolnej Katowice, złomowanie pojazdu osobowego Wojkowice, skup ciągnika rolnego Świętochłowice, złomowanie pojazdu powypadkowego Będzin, złomowanie samochodu osobowego Bielsko-Biała, skup samochodu osobowego Racibórz, skup samochodu osobowego Czerwionka-Leszczyny, złomowanie pojazdu powypadkowego Mikołów, złomowanie ciężarówki Żory

Najczęściej zadawane pytania

Zyskaj najistotniejsze informacje odnośnie ubezpieczeń samochodów premium

Czy jestem zmuszony dostarczyć samochód?

Nie powinieneś się o nic obawiać. Nasz auto Złom posiada własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Z nami transport to tylko formalność.

Szukam kogoś, kto odkupi mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy samochód. Niezależnie czy porusza się o własnych kołach, czy też nie. Damy Ci najlepszą cenę!

Jak długo trzeba czekać na pieniądze za samochód? Czy płacicie gotówką?

Nasza firma pieniądze wypłaca natychmiastowo po odebraniu pojazdu. Gotówka zawsze trafi prosto do Twojej ręki.

Jaka firma da atrakcyjną cenę za moje auto?

Nasza firma oferuje najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty.

Zadzwoń: 889 234 445