Jesteś tutaj: oferta-miasta Skup aut Będzin

Skup aut powypadkowych

Zadzwoń: 889 234 445

Skup aut Będzin

Złomowanie samochodów w Będzinie? U nas otrzymasz wszystko czego szukasz.

Nasza firma została utworzona w 2011 roku. Od powstania naszej działalności stawiamy na rozwój oraz doskonalenie jakości obsługi klientów. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym skupem oraz złomowaniem samochodów. Robim to z dbałością o szczegóły i sumiennością. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Zamierzasz sprzedać auto?
Zadzwoń teraz: 889 234 445
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16
Bądź skontaktuj się mailowo: pawel@nmsilesia.pl

Potrzebujesz firmy, która szybko odkupi lub zezłomuje Twój pojazd? Dobrze by było, aby firma dobrze zapłaciła za samochód oraz samodzielnie go przetransportowała na złomowisko? Z nami jest to możliwe! Nasza firma to wiele doświadczenia i fachowa stacja demontażu samochodów. Klientom zapewniamy szereg usług, a głównie szybkość wykonywania usług i atrakcyjną kasę za skup samochodów na złomowanie.

Jak działamy?

Nie wiesz co zrobić ze swoim starym pojazdem? Zależy Ci na czasie oraz zaświadczeniu do wydziału komunikacji, który pozwoli Ci wyrejestrować pojazd aby przestać płacić za niego składki. Te wszystkie korzyści są na wyciągnięcie ręki.

Jak skorzystać z usług Skup aut w Będzinie?

  1. Zadzwoń do nas pod numer 889-234-445, powiedz nam jaki samochód chcesz zezłomować. Postaramy się przedstawić cenę, którą jesteśmy w stanie zaoferować za pojazd. Zapewnimy Cię także o terminie, w trakcie którego przyjedziemy po niego. Jeśli nasza oferta Cię zadowoli, rezerwujemy datę przyjazdu lawety po pojazd.
  2. Skup aut i formalności. W wyznaczonym dniu oraz godzinie nasze auto laweta przyjedzie po samochód, który zamierzasz nam sprzedać na złom. Nie jest dla nas problemem, jeżeli pojazd jest nieruchomy. Posiadamy lawety wyposażone są w płyty najazdowe jak i również wciągarki. Radzimy sobie także z dużym gabarytem pojazdów, gdyż dysponujemy lawetami z dźwigiem HDS. Na miejscu nasz pracownik uzupełnia umowę kupna/sprzedaży samochodu, a także niezwłocznie wypłaca Państwu gotówkę za skup auta. Jeżeli pojazd przeznaczony jest do złomowania, otrzymają Państwo także zaświadczenie o tym.
  3. Transportowanie samochodu na złomowisko. Gratulujemy! Właśnie sprzedałeś nam swój samochód. W tym momencie nasz pracownik zabezpieczy pojazd na lawecie i przetransportuje prosto na złomowisko w Katowicach. Na miejscu zostanie rozładowany oraz trafi prosto do Stacji Demontażu Pojazdów. Wtedy zostanie opróżniony z płynów eksploatacyjnych, wymontowane zostaną szyby, elementy wyposażenia wnętrza, a karoseria zostanie zezłomowana

Odwiedź nas

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Będzin, jak również całe województwo śląskie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym zajmuje się Skup Aut Gotówka?

  • oferujemy atrakcyjne ceny za samochody
  • skup pojazdów osobowych
  • złomowanie pojazdów osobowych

Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania zadzwoń natychmiast! Skontaktujemy się.

Ostatnie usługi wykonane dla naszych klientów:

skup auta osobowego Mikołów, złomowanie auta powypadkowego Jastrzębie-Zdrój, złomowanie samochodu Orzesze, złomowanie pojazdu powypadkowego Bytom, złomowanie ciężarówki Bieruń, złomowanie ciężarówki Częstochowa, złomowanie pojazdu powypadkowego Chorzów, złomowanie pojazdu powypadkowego Piekary Śląskie, skup samochodu ciężarowego Będzin, skup auta osobowego Czechowice-Dziedzice, złomowanie pojazdu powypadkowego Rybnik, złomowanie pojazdu powypadkowego Lędziny, złomowanie maszyny rolnej Jaworzno, skup maszyny rolnej Pszczyna, złomowanie samochodu ciężarowego Katowice, skup maszyny rolnej Wojkowice, złomowanie osobówki Cieszyn, złomowanie samochodu Pszów, złomowanie samochodu osobowego Bielsko-Biała

Warto wiedzieć!

Dowiedz się o najważniejszych informacjach odnośnie ubezpieczeń samochodów premium

Czy zapewniacie transport auta na złomowisko?

Dzięki nam nie powinieneś się niczego obawiać. Posiadamy własne lawety, które są wyposażone w profesjonalne wyciągarki. Transportem zajmiemy się całkowicie za Ciebie!

Chciałbym sprzedać mój powypadkowy samochód. Czy jest to możliwe?

Nasza firma odkupi od Ciebie każdy pojazd. Nie liczy się dla nas stan techniczny pojazu. Zawsze zaproponujemy najlepszą cenę!

Kiedy wypłacacie pieniądze za auto? Czy płacicie gotówką?

Kasę wypłacamy niezwłocznie po zjawieniu się po pojazdu. Zawsze do Twojej ręki i zawsze gotówką.

Jaka firma zaoferuje mi najlepszą cenę za moje auto?

To właśnie my oferujemy najlepszą cenę i wypłacamy gotówkę prosto do Twojej ręki. Nasza firma zajmie się wszystkimi formalnościami i wystawiamy potrzebne dokumenty do urzędu.

Zadzwoń: 889 234 445